Liesbeth Steffens (foto Tara Fallaux)

Organisatie

Asko|Schönberg


Anneke Jansen 
directeur
anneke.jansen@askoschoenberg.nl 

Fedor Teunisse artistiek leider
fedor.teunisse@askoschoenberg.nl

Yvonne Boon publiciteit & marketing
yvonne.boon@askoschoenberg.nl

Frank Wesstein financiële administratie
frank.wesstein@askoschoenberg.nl

Justus Vriesen producent
justus.vriesen@askoschoenberg.nl

Ymkje Koopal producent
productie@askoschoenberg.nl

Isa Goldschmeding medewerker Vrienden van Asko|Schönberg
vrienden@askoschoenberg.nl

 

Bestuur

Jacqueline Dubois voorzitter
Marli van den Broek secretaris
Bram Los penningmeester
Anthony Fiumara

Stichting Asko|Schönberg
KVK 34308869
BTW NL8197.76.713.B.01


Vrienden van Asko|Schönberg

vrienden@askoschoenberg.nl


Bekijk:
Anbi-status en doelstelling
Jaarcijfers en prestatie-overzicht 2012
Jaarcijfers en prestatie-overzicht 2013
Jaarcijfers en speellijst 2014
Jaarcijfers en prestatie-overzicht 2015
Jaarcijfers en prestatie-overzicht 2016-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7