foto Ada Nieuwendijk

Organisatie

Asko|Schönberg


Anneke Jansen 
directeur
tijdelijk vervangen door Rutger van Otterloo rutger.vanotterloo@askoschoenberg.nl 

Fedor Teunisse artistiek leider
fedor.teunisse@askoschoenberg.nl

Yvonne Boon publiciteit & marketing
yvonne.boon@askoschoenberg.nl

Britt van Klaveren online marketing & publiciteit
britt.vanklaveren@askoschoenberg.nl 

Justus Vriesen productieleider & zakelijk producent
justus.vriesen@askoschoenberg.nl

Ymkje Koopal productieleider & creatief producent
ymkje.koopal@askoschoenberg.nl

Frank Wesstein financiële administratie
frank.wesstein@askoschoenberg.nl

Jan Nieuwenhuis artistiek adviseur
jan.nieuwenhuis@askoschoenberg.nl

vrienden@askoschoenberg.nl

 

Bestuur

Jacqueline Dubois voorzitter
Marli van den Broek secretaris
Bram Los penningmeester
Anthony Fiumara
Gable Roelofsen

Stichting Asko|Schönberg
KVK 34308869
BTW NL8197.76.713.B.01


Vrienden van Asko|Schönberg

vrienden@askoschoenberg.nl


Bekijk:
Anbi-status en doelstelling
Jaarcijfers en prestatie-overzicht 2012
Jaarcijfers en prestatie-overzicht 2013
Jaarcijfers en speellijst 2014
Jaarcijfers en prestatie-overzicht 2015
Jaarcijfers en prestatie-overzicht 2016-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Jaarcijfers-en-prestatieoverzicht-2017.pdf
Jaarcijfers 2018