Liesbeth Steffens (photo Tara Fallaux)

Organisation

Asko|Schönberg

Anneke Jansen managing director
anneke.jansen@askoschoenberg.nl

Fedor Teunisse artistic manager
fedor.teunisse@askoschoenberg.nl

Frank Wesstein administrator
frank.wesstein@askoschoenberg.nl

Yvonne Boon publicity & marketing
yvonne.boon@askoschoenberg.nl

Justus Vriesen producer
justus.vriesen@askoschoenberg.nl

Ymkje Koopal producent
productie@askoschoenberg.nl

Isa Goldschmeding Vrienden van Asko|Schönberg
vrienden@askoschoenberg.nl

 

Board

Winnie Sorgdrager chairwoman
Marli van den Broek secretary
Bram Los treasurer
Mirjam Zegers
Anthony Fiumara