photo Ada Nieuwendijk

Organisation

Asko|Schönberg

Anneke Jansen managing director
anneke.jansen@askoschoenberg.nl

Fedor Teunisse artistic manager
fedor.teunisse@askoschoenberg.nl

Frank Wesstein administrator
frank.wesstein@askoschoenberg.nl

Yvonne Boon publicity & marketing
yvonne.boon@askoschoenberg.nl

Justus Vriesen project manager
justus.vriesen@askoschoenberg.nl

Ymkje Koopal project manager
productie@askoschoenberg.nl

Loes van den Hoven office manager
loes.vandenhoven@askoschoenberg.nl 

Jan Nieuwenhuis artistic adviser
jan.nieuwenhuis@askoschoenberg.nl

vrienden@askoschoenberg.nl

 

Board

Jacqueline Dubois chairwoman
Marli van den Broek secretary
Bram Los treasurer
Anthony Fiumara