photo Ada Nieuwendijk

Organisation

Asko|Schönberg

Anneke Jansen managing director
temporary fulfilled by Rutger van Otterloo rutger.vanotterloo@askoschoenberg.nl 

Fedor Teunisse artistic manager
fedor.teunisse@askoschoenberg.nl

Frank Wesstein administrator
frank.wesstein@askoschoenberg.nl

Yvonne Boon publicity & marketing
yvonne.boon@askoschoenberg.nl

Britt van Klaveren online marketing & publicity
britt.vanklaveren@askoschoenberg.nl 

Justus Vriesen project manager
justus.vriesen@askoschoenberg.nl

Ymkje Koopal project manager & creative producer
productie@askoschoenberg.nl

Bente Zwankhuizen production assistent, officemanager
bente.zwankhuizen@askoschoenberg.nl

Jan Nieuwenhuis artistic adviser

jan.nieuwenhuis@askoschoenberg.nl

vrienden@askoschoenberg.nl

 

Board

Jacqueline Dubois chairwoman
Marli van den Broek secretary
Bram Los treasurer
Anthony Fiumara